所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Regulator Topology | Positive Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Standard Package | 2,500 |
| Supplier Device Package | TO-252 |
| Voltage - Output | 5V |
| Current - Output | 50mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Package / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Voltage - Input | 10 V ~ 100 V |
| Other Names | ZXTR2005K-13DITR |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | ZXTR200 |
| Brand | Diodes Incorporated |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话