所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Connection Method | Connector |
| Ingress Protection | IEC IP67 |
| Output Configuration | Analog |
| Sensing Method | Reflective, Diffuse |
| Cable Length | * |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Standard Package | 1 |
| Sensing Distance | 1.969" (50mm) |
| Other Names | ZX2LD50V |
| Light Source | Infrared (660nm) |
| rohs | Vendor undefined / Vendor undefined |
咨询QQ
热线电话