Omron Automation and Safety
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Response Time | 100ms |
| Connection Method | Connector |
| Ingress Protection | IEC IP67 |
| Output Configuration | NPN - Open Collector |
| Sensing Method | Reflective |
| Cable Length | 19.5" (50cm) |
| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Standard Package | 1 |
| Sensing Distance | 3.937" (100mm) |
| Other Names | ZX1LD100A6605M |
| Part # Aliases | ZX1LD100A6605M |
| Product Category | Photoelectric Sensors |
| RoHS | No |
| rohs | Vendor undefined / Vendor undefined |
咨询QQ
热线电话