所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 44-PLCC |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply | 200mA |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Standard Package | 25 |
| Frequency | 6MHz |
| Type | Counter/Timer Circuit (CTC) |
| Package/Case | 44-LCC (J-Lead) |
| Dimensions | 16.66 x 16.66 x 3.86mm |
| Height | 3.86mm |
| Length | 16.66mm |
| Maximum Operating Temperature | +70 °C |
| Minimum Operating Temperature | 0 °C |
| Package Type | PLCC |
| Peripheral Type | Z-CIO & CIO & Parallel I/O Unit |
| Pin Count | 44 |
| Width | 16.66mm |
| rohs | Compliant |
| Product Category | Timers & Support Products |
| Factory Pack Quantity | 125 |
| Series | Z0853606 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | PLCC-44 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Supply Voltage Min | :4.75V |
| Supply Voltage Max | :5.25V |
| Digital IC Case Style | :PLCC |
| No. of Pins | :44 |
| Supply Current | :200mA |
| Operating Temperature Min | :0°C |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| MSL | :MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Base Number | :8536 |
| Clock Frequency | :6MHz |
| IC Generic Number | :08536 |
| IC Temperature Range | :Commercial |
| Logic Function Number | :8536 |
| Operating Temperature Range | :0°C to +70°C |
| Supply Voltage Range | :4.75V to 5.25V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.000001 |
| Tariff No. | 85423190 |
咨询QQ
热线电话