所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Z-CIO and CIO and Parallel I/O Unit |
| Package / Case | PLCC-44 |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Life | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 44-PLCC |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 200mA |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Standard Package | 25 |
| Frequency | 6MHz |
| Package/Case | 44-LCC (J-Lead) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话