所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | 40-PDIP |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply | 200mA |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Standard Package | 10 |
| Frequency | 6MHz |
| Type | Counter/Timer Circuit (CTC) |
| Package/Case | 40-DIP (0.620", 15.75mm) |
| Dimensions | 52.58 x 14.22 x 3.94mm |
| Height | 3.94mm |
| Length | 52.58mm |
| Maximum Operating Temperature | +70 °C |
| Minimum Operating Temperature | 0 °C |
| Package Type | PDIP |
| Peripheral Type | Z-CIO & CIO & Parallel I/O Unit |
| Pin Count | 40 |
| Width | 14.22mm |
| rohs | Compliant |
| Product Category | Timers & Support Products |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Series | Z0853606 |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | PDIP-40 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 周边类型 | Z -CIO 和 CIO 和并行 I/O 单元 |
| 最高工作温度 | +70 °C |
| 高度 | 3.94mm |
| 安装类型 | 通孔 |
| 最低工作温度 | 0 °C |
| 宽度 | 14.22mm |
| 封装类型 | PDIP |
| 引脚数目 | 40 |
| 长度 | 52.58mm |
| 尺寸 | 52.58 x 14.22 x 3.94mm |
| Brand | ZiLOG |
咨询QQ
热线电话