所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| Standard Package Name | QFP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Data Bus Width | 16 |
| Package Height | 1.52 |
| Mounting | Surface Mount |
| Family Name | 186 Processor |
| Device Core | 80186 |
| PCB | 80 |
| Maximum Speed | 25 |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Package Width | 12 |
| Supplier Package | SQFP |
| Package Length | 12 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Number of CPU Cores | 1 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Pin Count | 80 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Features | XL suffix, 16-Bit |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 80-SQFP |
| Packaging | Tray |
| Voltage | 5V |
| Standard Package | 1 |
| Processor Type | 80C186 |
| Speed | 25MHz |
| Other Names | 864148 |
| Package/Case | 80-SQFP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Frequency (Max) | 25 MHz |
| Operating Temp Range | 0C to 70C |
| Package Type | SQFP |
| Supply Voltage 1 (Typ) | 5 V |
| Operating Temperature (Max) | 70C |
| Operating Temperature (Min) | 0C |
| Device Core Size | 16 b |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.5 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
| Frequency | 25 MHz |
| DELETED | Compliant |
| 处理器类型 | 80C186 |
| 供应商器件封装 | 80-SQFP |
| 特性 | XL suffix, 16-Bit |
| 封装/外壳 | 80-SQFP |
| 电压 | 5V |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 速度 | 25MHz |
咨询QQ
热线电话