所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| DELETED | Compliant |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | LQFP |
| Pin Count | 128 |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 1.8 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 1.71 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 1.89 V |
咨询QQ
热线电话