所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Function | CDR |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8 |
| Maximum ESD Protection Voltage | 2@HBM |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| SDH Synchronous Transfer Models | STM-0|STM-1|STM-4 |
| Standard Package Name | QFP |
| I/O Logic Level | LVDS|LVPECL|LVTTL|LVCMOS |
| SONET Optical Carrier Levels | OC-1|OC-3|OC-12 |
| Protocols Supported | SONET|SDH |
| Typical Jitter Tolerance | 0.4 |
| Reference Clock Frequency | 19.44MHz|77.76MHz |
| Typical Supply Current | 386 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Rate Level | Multi-Rate |
| Data Rate | 51.84Mbps|155.52Mbps|622.08Mbps |
| Supplier Package | LQFP |
| Maximum Operating Supply Voltage | 1.89 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.71 |
| Pin Count | 128 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Main Purpose | SONET/SDH, STS, STM |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Supplier Device Package | 128-LQFP (14x14) |
| Packaging | Tray |
| Frequency - Max | 622.08MHz |
| Voltage - Supply | 1.71 V ~ 3.465 V |
| Standard Package | 72 |
| Output | LVDS, LVPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| PLL | Yes |
| Input | LVDS, LVPECL |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 128-LQFP |
| rohs | Contains lead / RoHS Compliant |
| Product Category | Timers & Support Products |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话