所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Supplier Package | TSSOP |
| Standard Package Name | TSSOP |
| EU RoHS | Compliant |
| Pin Count | 28 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Function | BITS Clock Extractor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 50 |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP |
| Includes | Crystal-less Digital Jitter Attenuator |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3.14 V ~ 3.47 V |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Interface | E1, T1 |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 9.8 x 4.5 x 1.05mm |
| Height | 1.05mm |
| Length | 9.8mm |
| Logic Function | Clock Extractor |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.465 V |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.135 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Clock Inputs | 3 |
| Operation Mode | Single Ended |
| Package Type | TSSOP |
| Width | 4.5mm |
| Number of Outputs | 1 |
| Product Category | Clock Synthesizer / Jitter Cleaner |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Series | XRT85L61 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 3.465 V |
| Supply Voltage - Min | 3.135 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3.135 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.465 V |
| Clock IC Type | :Clock Extractor |
| Frequency | :64kHz |
| No. of Outputs | :9 |
| Supply Voltage Min | :3.135V |
| Supply Voltage Max | :3.465V |
| Digital IC Case Style | :TSSOP |
| No. of Pins | :28 |
| IC Output Type | :(Not Applicable) |
| IC Input Type | :- |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :- |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Supply Voltage Range | :3.135V to 3.465V |
| Weight (kg) | 0.000426 |
| Tariff No. | 85423245 |
咨询QQ
热线电话