所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Function | BITS Clock Extractor/Receiver |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| Maximum ESD Protection Voltage | 2 |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Rate Level | Multi-Rate |
| Standard Package Name | TSSOP |
| Package Height | 1 |
| Mounting | Surface Mount |
| Protocols Supported | E1|T1 |
| Reference Clock Frequency | 400Hz|8kHz|64kHz |
| PCB | 28 |
| SSM Supported | No |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Width | 4.4 |
| Data Rate | 1.544Mbps|2.048Mbps |
| Supplier Package | TSSOP |
| Package Length | 9.7 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.465 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.135 |
| Pin Count | 28 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 50 |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP |
| Includes | Crystal-less Digital Jitter Attenuator |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3.14 V ~ 3.47 V |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Interface | E1, T1 |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Contains lead / RoHS Compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product Category | Clock Synthesizer / Jitter Cleaner |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话