所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 456FBGA |
| Family Name | Virtex-II |
| Device Logic Units | 3456 |
| Device System Gates | 250000 |
| Number of Registers | 3072 |
| Maximum Internal Frequency | 650 MHz |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.5 V |
| Maximum Number of User I/Os | 200 |
| RAM Bits | 442368 |
| Re-programmability Support | Yes |
| Operating Temperature | 0 to 85 °C |
| Speed Grade | 4 |
| Standard Package | Trays |
| Number of LABs/CLBs | 384 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 456-FBGA (23x23) |
| Total RAM Bits | 442368 |
| Number of Gates | 250000 |
| Voltage - Supply | 1.425 V ~ 1.575 V |
| Number of I /O | 200 |
| Package / Case | 456-BBGA |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话