所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 44VTQFP |
| Type | Parallel|Serial |
| Density | 4 Mb |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Trays |
| Supplier Device Package | 44-VQFP (10x10) |
| Packaging | Tray |
| Memory Size | 4Mb |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Programmable Type | In System Programmable |
| Package / Case | 44-TQFP |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话