所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 44PLCC |
| Type | Parallel|Serial |
| Density | 4 Mb |
| Organization | 512Kx8 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Supplier Device Package | 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Packaging | Tube |
| Memory Size | 4Mb |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Programmable Type | In System Programmable |
| Package / Case | 44-LCC (J-Lead) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话