所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Supply Type | Dual |
| Factory Pack Quantity | 3500 |
| Product | Class-AB |
| Product Category | Audio Amplifiers |
| Output Signal Type | Differential |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Dual Supply Voltage | 3.3 V, 5 V |
| Output Type | 1-Channel Mono |
| Packaging | Reel |
| Input Signal Type | Differential or Single |
| Output Power | 1 W |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | QFN-16 EP |
| Audio Load Resistance | 8 Ohms |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Amplifier Class | :AB |
| No. of Channels | :1 |
| Supply Voltage Range | :2.7V to 3.6V, 2.7V to 5.5V |
| Amplifier Case Style | :QFN |
| No. of Pins | :16 |
| Load Impedance | :8ohm |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :- |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Supply Voltage Max | :3.6V |
| Supply Voltage Min | :2.7V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.000263 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话