所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Supply Voltage | 1.71 V to 3.6 V |
| Conversion Rate | 48 kSPs |
| Product Category | Interface - CODECs |
| Number of ADCs | 2 |
| Resolution | 24 bit |
| Supply Current | 260 uA |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Number of DACs | 2 |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Interface Type | Serial (2-Wire, 3-Wire, 4-Wire) |
| Minimum Operating Temperature | - 25 C |
| Package / Case | BGA-129 |
| THD plus Noise | - 83 dB |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Supply Voltage - Min | 1.71 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话