所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Maximum Impedance | 680 Ohm |
| Technology | Electret Condenser |
| Frequency Range | 100 to 10000 Hz |
| Maximum Operating Supply Voltage | 10 V |
| Sensitivity | -54±4 dB |
| Termination Method | Solder Pad |
| Shape | Round |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.5 V |
| Product Height | 5 mm |
| Product Diameter | 9.7 mm |
| Standard Package | Bulk |
| Packaging | Bulk |
| Direction | Noise Cancelling |
| Port Location | Top |
| Height (Max) | 5.00mm |
| Voltage - Rated | 1.5 ~ 10V |
| Output Type | Analog |
| Seal Rating | None |
| Size / Dimension | 9.70mm Dia |
| Current - Supply | 500µA |
| S/N Ratio | 58dB |
| Impedance | 680 Ohm |
| Termination | Solder Pads |
| Type | Electret Condenser |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话