所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Misc Products |
| Lead Time | 42 Days |
| Area (L x W) | 40.0" (258cm) |
| Features | Wall Mount |
| Weight | 3.5 lbs (1.6kg) |
| Standard Package | 1 |
| Color | White |
| Material | Metal, Steel |
| Height | 8.000" (203.20mm) |
| Size / Dimension | 4.000" L x 10.000" W (101.60mm x 254.00mm) |
| Container Type | Cabinet |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Thickness | 20 Gauge |
| Other Names | WM 5511 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Weight (kg) | 1.701 |
| Tariff No. | 00000000 |
| Depth | 4.031in. |
| Finish | WhiteTexture |
| Material,Body | Steel |
| MountingType | WallMount |
| Thickness,Material | 20ga. |
| Width | 8.156in. |
咨询QQ
热线电话