所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Function | Hardware Monitor |
| Sensor Type | Internal and External |
| Sensing Temperature | 0°C ~ 80°C, External Sensor |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Output Type | SMBus™ |
| Output Fan | No |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | 0°C ~ 80°C |
| Voltage - Supply | 2.97 V ~ 3.63 V |
| Standard Package | 110 |
| Output Alarm | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Topology | ADC, Register Bank |
| Package/Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
咨询QQ
热线电话