所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 16.59 |
| Program Memory Size | 32KB |
| PCB | 44 |
| RAM Size | 1KB |
| Number of Timers | 3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Instruction Set Architecture | CISC |
| UART | 1 |
| Program Memory Type | EPROM |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Supplier Package | PLCC |
| Standard Package Name | PLCC |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Maximum Clock Rate | 40 |
| Data Bus Width | 8 |
| Family Name | W77 |
| Core Architecture | 8051 |
| Device Core | 8051 |
| Maximum Speed | 40 |
| Package Length | 16.59 |
| CECC Qualified | No |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Pin Count | 44 |
| Number of Programmable I/Os | 32 |
| Package Height | 3.81 |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| Programmability | Yes |
| Lead Shape | J-Lead |
| Packaging | Tube |
| Core Processor | 8051 |
| Core Size | 8-Bit |
| Standard Package | 30 |
| Oscillator Type | Internal |
| Connectivity | EBI/EMI, Serial Port |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Number of I /O | 36 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Peripherals | POR, WDT |
| Package / Case | 44-PLCC |
| Speed | 40MHz |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Frequency (Max) | 40 MHz |
| Total Internal Ram Size | 1KB kB |
| Interface Type | UART |
| Operating Temp Range | 0C to 70C |
| Package Type | PLCC |
| Number of Timers - General Purpose | 3 |
| Operating Temperature (Max) | 70C |
| Operating Temperature (Min) | 0C |
| Device Core Size | 8 b |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Cpu Family | W77 |
| Programmable | Yes |
| # I/Os (Max) | 32 |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.5 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
| Frequency | 40 MHz |
| DELETED | Compliant |
咨询QQ
热线电话