Nuvoton Technology Corporation of America
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tray |
| Core Processor | 8051 |
| Core Size | 8-Bit |
| Standard Package | 96 |
| Program Memory Type | FLASH |
| Oscillator Type | Internal |
| Connectivity | EBI/EMI, Serial Port |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Number of I /O | 36 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Program Memory Size | 32KB (32K x 8) |
| Peripherals | POR, WDT |
| Package / Case | 44-BQFP |
| RAM Size | 1K x 8 |
| Speed | 40MHz |
咨询QQ
热线电话