所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 40PDIP |
| Device Core | 8051 |
| Family Name | W77 |
| Program Memory Type | EPROM |
| Program Memory Size | 32 KB |
| Maximum Speed | 40 MHz |
| Data Bus Width | 8 Bit |
| RAM Size | 1 KB |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Interface Type | UART |
| Number of Programmable I/Os | 32 |
| Number of Timers | 3 |
| Watchdog | 1 |
咨询QQ
热线电话