所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| Standard Package Name | SSOP |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Maximum Supply Current | 360 |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Package Height | 2.39(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Output Frequency Range | 33 to 200 |
| PCB | 56 |
| Minimum Input Frequency | 14.318(Typ) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.135 |
| Number of Elements per Chip | 2 |
| Package Width | 7.6(Max) |
| Screening Level | Commercial |
| Supplier Package | SSOP |
| Package Length | 18.54(Max) |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.465 |
| Type | PLL Clock Synthesizer |
| Pin Count | 56 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Ratio - Input:Output | 1:22 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Input | Crystal |
| Supplier Device Package | 56-SSOP |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Packaging | Tube |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Voltage - Supply | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Standard Package | 26 |
| Output | LVCMOS |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| PLL | Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话