所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Capacitance | :1000pF |
| Capacitance Tolerance | :± 10% |
| No. of Elements | :2 |
| Voltage Rating | :50V |
| Capacitor Case Style | :0405 [1012 Metric] |
| Capacitor Terminals | :SMD |
| Operating Temperature Min | :-55°C |
| Operating Temperature Max | :125°C |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Capacitor Mounting | :SMD |
| Dielectric Characteristic | :X7R |
| No. of Pins | :4 |
| Operating Temperature Range | :-55°C to +125°C |
| Terminal Type | :Surface Mount (SMD, SMT) |
| Tolerance + | :10% |
| Tolerance - | :10% |
| Voltage Rating V DC | :50V |
| Weight (kg) | 0.0002 |
| Tariff No. | 85322400 |
咨询QQ
热线电话