所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| Standard Package Name | SSOP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Maximum Supply Current | 100 |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Package Height | 1.5(Max) |
| Maximum Input Frequency | 100 |
| Packaging | Tape and Reel |
| PCB | 24 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.135 |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Package Width | 3.91 |
| Mounting | Surface Mount |
| Supplier Package | SSOP |
| Package Length | 8.66 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.465 |
| Type | PLL Clock Generator |
| Pin Count | 24 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Input | LVCMOS |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Supplier Device Package | 24-QSOP, 24-SSOP |
| Frequency - Max | 400MHz |
| Voltage - Supply | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Standard Package | 1,000 |
| Output | RSL |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| PLL | Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | W134SHT |
| Unit Weight | 0.001764 oz |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Brand | Silicon Labs |
咨询QQ
热线电话