所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Load Capacitance | 12.5pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 kOhm |
| Packaging | Bulk |
| Height | 0.236" (6.00mm) |
| Size / Dimension | 0.074" Dia x 0.236" L (1.88mm x 6.00mm) |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Frequency | 32.768kHz |
| Standard Package | 500 |
| Package / Case | Cylindrical Can, Radial |
| Type | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Factory Pack Quantity | 10000 |
| Product Category | Crystals |
| Dimensions | 2 mm Dia. x 6 mm L |
| Operating Temperature Range | - 10 C to + 60 C |
| Lead Spacing | 6 mm |
| Termination Style | Radial |
| Mounting Style | Through Hole |
| Tolerance | 20 PPM |
| Series | VT200 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| ESR | 50 KOhms |
咨询QQ
热线电话