所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 48LQFP |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Resolution | 10 Bit |
| Sampling Rate | 28000(Min) ksps |
| Power Supply Type | Analog|Digital |
| Typical Operating Supply Voltage | 3 V |
| Standard Package | Trays |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Number of ADCs | 1 |
| Mounting | Surface Mount |
| Sampling Rate | 28000(Min) |
| Package Width | 7.2(Max) |
| PCB | 48 |
| Type | CCD |
| Typical Operating Supply Voltage | 3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Minimum Operating Temperature | -25 |
| Supplier Package | LQFP |
| Standard Package Name | QFP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Length | 7.2(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.7 |
| Pin Count | 48 |
| Package Height | 1.45(Max) |
| Packaging | Tray |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Resolution | 10 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 48-LQFP (7x7) |
| Applications | DSC, DVC, Camera |
| Package/Case | 48-LQFP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 250 |
| Product Category | Video A/D Converter ICs |
| Conversion Rate | 28000 KSPS |
| Series | VSP2270 |
| Unit Weight | 0.006349 oz |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature | - 25 C |
| Package / Case | LQFP-48 |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Interface Type | Serial |
| Number of Channels | 1 |
| Operating Temp Range | -25C to 85C |
| Package Type | LQFP |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 2.7 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| Analog Front End Type | CCD |
| Analog Front End Category | Video |
| Number of ADC's | 1 |
| Operating Supply Voltage | 3 V, 3 V |
| Brand | Texas Instruments |
| Product | Analog Front Ends |
| Height | 1.4 mm |
| Length | 7 mm |
咨询QQ
热线电话