所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Dimensions | 8 x 8 x 0.85mm |
| ESD Protection | Yes |
| Height | 0.850mm |
| Length | 8.000mm |
| Maximum Operating Temperature | +125 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Transceivers | 2 |
| Package Type | QFN |
| Pin Count | 48 |
| Power Supply Type | Dual |
| Protocols Supported | USB 2.0 |
| Typical Dual Supply Voltage | 1.8 V, 3.3 V |
| Width | 8.000mm |
| USB Type | :Host Controller |
| USB Version | :2.0 |
| Supply Voltage Min | :1.62V |
| Supply Voltage Max | :1.98V |
| Digital IC Case Style | :QFN |
| No. of Pins | :48 |
| Data Rate | :12Mbps |
| No. of Ports | :2 |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :- |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Packaging | :Cut Tape |
| Supply Voltage Range | :1.62V to 1.98V, 2.97V to 3.63V |
| Weight (kg) | 0.00022 |
| Tariff No. | 85423190 |
| Case | QFN48 |
| Flash memory capacity | 256kB |
| Kind of architecture | Harvard 16bit |
| Mounting | SMD |
| Integrated circuit type | Vinculum II USB controller |
| Gross weight | 1 g |
| Operating temperature | -40...85°C |
| SRAM memory capacity | 16kB |
| Multiplicity | 1 |
咨询QQ
热线电话