所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 10PowerSO |
| Type | High Side |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Supply Voltage Range | 10 to 36 V |
| Minimum Output Current | 1(Max) A |
| Supply Current | 1(Max) mA |
| Switch On Resistance | 0.2(Max) Ohm |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Power Switch ICs - Power Distribution |
| RoHS | RoHS Compliant |
| On Resistance (Max) | 200 mOhms |
| Operating Supply Voltage | 10 V to 36 V |
| Supply Current (Max) | 1 mA |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | PowerSO-12 |
| Current Limit | 1 A |
| Output Current | 1 A |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 600 |
| Matchcode | VN340SPTR-33-E |
| Unit Pack | 600 |
| Standard Leadtime | 18 weeks |
| V(op,abs,max) | 45V |
| I(lim,max)/Ch | 2A |
| T(j,max) | 150°C |
| OL Detec.ad ON | NY/N/NA/NAN |
| Automotive | NO |
| OL Detec.ad OFF | NY/N/NA/NAN |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| V(op,min) | 10V |
| T(j,min) | -40°C |
| I(lim,min)/Ch | 1A |
| Diagnostics | status |
| MOQ | 600 |
| OL Detection | NANY/N/NA/NAN |
| V(op,max) | 36V |
| Channels | 4 |
| Technology | VIP M0-3 |
| R(on,typ)/Ch | 200mOhm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Output / Channel | 1A |
| Supplier Device Package | 10-PowerSO |
| Voltage - Supply | 10 V ~ 36 V |
| On-State Resistance | 200 mOhm |
| Input Type | Non-Inverting |
| Current - Peak Output | 4A |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 497-6166-1 |
| Supply Current - Max | 1 mA |
| On Resistance - Max | 200 mOhms |
咨询QQ
热线电话