所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 10PowerSO |
| Type | High Side |
| Number of Outputs | 4 |
| Operating Supply Voltage Range | 10 to 36 V |
| Minimum Output Current | 0.7(Max) A |
| Supply Current | 6(Max) mA |
| Switch On Resistance | 0.4(Max) Ohm |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Solid State Relays - PCB Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Control Voltage Range | 10 V to 36 V |
| Load Voltage Rating | 36 V |
| Load Current Rating | 0.7 A |
| Package / Case | PowerSO-10 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Packaging | Tube |
| Product Type | PCB Mount |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Termination Style | Surface Mount |
| Supplier Package | PowerSO |
| EU RoHS | Compliant |
| Standard Package Name | PowerSO |
| Supply Current | 6(Max) |
| Switch On Resistance | 0.4(Max) |
| Minimum Output Current | 0.7(Max) |
| Pin Count | 10 |
| Matchcode | VN340SP-E |
| Unit Pack | 50 |
| Standard Leadtime | 18 weeks |
| V(op,abs,max) | 45V |
| I(lim,max)/Ch | 2A |
| T(j,max) | 150°C |
| OL Detec.ad ON | NY/N/NA/NAN |
| Automotive | NO |
| OL Detec.ad OFF | NY/N/NA/NAN |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| V(op,min) | 10V |
| T(j,min) | -40°C |
| I(lim,min)/Ch | 0.7A |
| Diagnostics | status |
| MOQ | 50 |
| OL Detection | NANY/N/NA/NAN |
| V(op,max) | 36V |
| Channels | 4 |
| Technology | VIP M0-3 |
| R(on,typ)/Ch | 200mOhm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Output / Channel | 700mA |
| Supplier Device Package | 10-PowerSO |
| Voltage - Supply | 10 V ~ 36 V |
| On-State Resistance | 200 mOhm |
| Input Type | Non-Inverting |
| Current - Peak Output | 4A |
| Other Names | 497-5053-5 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Current | 0.7A |
| Dimensions | 9.5 x 9.6 x 3.65mm |
| Height | 3.65mm |
| Length | 9.5mm |
| Maximum Operating Temperature | 150 °C |
| Package Type | SO-10 |
| Power Switch Type | High Side Solid State Relay |
| Voltage | 36V |
| Width | 9.6mm |
| Switch Type | High Side |
| Rad Hardened | No |
| Power Switch Family | VN340SP |
| Power Switch On Resistance | 0.4 ohm |
| Output Current | 0.7 A |
| Device Type | :Power |
| Module Configuration | :High Side |
| Peak Output Current | :700mA |
| Supply Voltage Min | :10V |
| Supply Voltage Max | :36V |
| Driver Case Style | :PowerSOIC |
| No. of Pins | :10 |
| Input Delay | :52µs |
| Output Delay | :34µs |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :125°C |
| MSL | :MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Base Number | :340 |
| IC Generic Number | :340 |
| Input Voltage Min | :32V |
| Logic Function Number | :340 |
| No. of Outputs | :4 |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +125°C |
| Output Current Max | :0.7A |
| Output Resistance | :0.2ohm |
| Supply Voltage Range | :10V to 36V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.000114 |
| Tariff No. | 85235290 |
咨询QQ
热线电话