所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 10PowerSO |
| Type | High Side |
| Number of Outputs | 4 |
| Operating Supply Voltage Range | 10 to 36 V |
| Minimum Output Current | 0.7(Max) A |
| Supply Current | 6(Max) mA |
| Switch On Resistance | 0.2(Max) Ohm |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Power Driver ICs |
| RoHS | No |
| Supply Voltage - Min | 10 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | PowerSO-10 |
| Packaging | Tube |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Operating Supply Voltage | 36 V |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Life | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Output / Channel | 700mA |
| Supplier Device Package | 10-PowerSO |
| Voltage - Supply | 10 V ~ 36 V |
| On-State Resistance | 200 mOhm |
| Input Type | Non-Inverting |
| Current - Peak Output | 4A |
| Other Names | 497-2706-5 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Case | SO10 |
| Multiplicity | 1 |
| Output current | 1A |
| Gross weight | 3.94 g |
| On-state resistance | 200mΩ |
| Integrated circuit type | driver |
| Collective package [pcs] | 50 |
| spg | 50 |
咨询QQ
热线电话