所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Capacitance Value | 850 pF |
| Maximum AC Voltage Rating | 150 V |
| Maximum DC Voltage Rating | 200 V |
| Clamping Current | 50 A |
| Maximum Surge Current | 4500 A |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Varistor Voltage | 240 V |
| Standard Package | Bulk |
| Packaging | Tape and Reel |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum DC Voltage Rating | 200 |
| Product Diameter | 17 |
| Lead Style | Radial |
| Product Depth | 4.8 |
| Lead Pitch | 7.5 |
| Maximum AC Voltage Rating | 150 |
| Product Height | 19 |
| Varistor Voltage | 240 |
| Tolerance Voltage | 10% |
| Mounting | Through Hole |
| Clamping Current | 50 |
| Clamping Voltage | 400 |
| Technology | Metal Oxide |
| Energy | 59 |
| Maximum Surge Current | 4500 |
| Unit Pack | 750 |
| MOQ | 1500 |
咨询QQ
热线电话