所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Capacitance Value | 850 pF |
| Maximum AC Voltage Rating | 150 V |
| Maximum DC Voltage Rating | 200 V |
| Clamping Current | 50 A |
| Maximum Surge Current | 4500 A |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Varistor Voltage | 240 V |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Varistors |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Product | MOV |
| Voltage Rating DC | 200 V |
| Voltage Rating AC | 150 V |
| Clamping Voltage | 400 V |
| Diameter | 17 mm |
| Peak Surge Current | 4.5 kA |
| Surge Energy Rating | 59 J |
| Capacitance | 850 pF |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 125 C |
| Mounting | Radial |
| Packaging | Bulk |
| Case Diameter | 17 mm |
| Case Width | 7 mm |
| Current Rating | 50 A |
| Dimensions | 17 mm Dia. x 7 mm W |
| Lead Spacing | 7.5 mm |
| Series | 2381 |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Termination Style | Radial |
| Tolerance | 10 % |
| Part # Aliases | 2381-595-51516 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum DC Voltage Rating | 200 |
| Product Diameter | 17 |
| Lead Style | Radial |
| Product Depth | 4.8 |
| Lead Pitch | 7.5 |
| Maximum AC Voltage Rating | 150 |
| Product Height | 19 |
| Varistor Voltage | 240 |
| Tolerance Voltage | 10% |
| Clamping Current | 50 |
| Clamping Voltage | 400 |
| Technology | Metal Oxide |
| Energy | 59 |
| Maximum Surge Current | 4500 |
| Unit Pack | 100 |
| MOQ | 1500 |
咨询QQ
热线电话