所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current - Output / Channel | 40mA |
| Amplifier Type | Variable Gain |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 30MHz |
| Supplier Device Package | 32-TQFP (5x5) |
| Output Type | Differential |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Standard Package | 2,000 |
| Slew Rate | 300 V/µs |
| Current - Input Bias | 1nA |
| Number of Circuits | 2 |
| Gain Bandwidth Product | 100MHz |
| Package/Case | 32-TQFP |
咨询QQ
热线电话