所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Development Kit |
| Family | VCA2618 |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Amplifier IC Development Tools |
| RoHS | No |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| EU RoHS | RoHS Not Applicable |
| Channels per IC | 2 - Dual |
| Current - Output / Channel | 40mA |
| Board Type | Fully Populated |
| Utilized IC / Part | VCA2618 |
| -3db Bandwidth | 30MHz |
| Output Type | Differential |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplied Contents | Board |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Slew Rate | 300 V/µs |
| Amplifier Type | Variable Gain |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话