所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | RJ-45 Integrated Magnetics |
| Gender | F |
| Number of Contacts | 8 |
| Pitch | 2.54 mm |
| Termination Method | Solder |
| Mounting | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Standard Package | Trays |
| Packaging | Tray |
| Product Length | 15.9 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Depth | 23.11 |
| Product Height | 16.56 |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate |
| Number of Ports | 1 |
| Pitch | 2.54 |
| Contact Plating | Gold |
| Number of Loaded Positions | 8 |
| Number of Rows | 1 |
| Tab Direction | User Selectable |
| Shielding | Shielded |
| Orientation | Vertical |
| Mounting Type | Through Hole |
| Shield Material | Copper Alloy |
| Features | Board Guide |
| Connector Type | RJ45 |
| Contact Finish | Gold |
| Applications | 10/100/1000 Base-T, AutoMDIX |
| LED Color | Green - Yellow |
| Height Above Board | 0.909" (23.10mm) |
| Number of Cores per Jack | 8 |
| Termination | Solder |
| Contact Finish Thickness | 30µin (0.76µm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Positions Loaded | 8 |
| Mounting Style | Through Hole |
| Product Length (mm) | 15.9 mm |
| Product Depth (mm) | 23.11 mm |
| Pitch (mm) | 2.54 mm |
| Product Height (mm) | 16.56 mm |
| Family | V890 |
咨询QQ
热线电话