所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Capacitance | 330 uF |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 16 V |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 105 C |
| Dimensions | 12.5 mm Dia. x 13.5 mm L |
| Product | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| Capacitance - uF | 330 uF |
| Leakage Current | 4 uA |
| Packaging | Reel |
| Ripple Current | 310 mA |
| Series | UN |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Case Diameter | 12.5 mm |
| Case Length | 13.5 mm |
| Type | Chip Type Bi-Polarized Higher Capacitance Range |
咨询QQ
热线电话