所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 40 |
| Components Included | Cable Clamp x 2, CD-ROM, Smart Card Reader |
| Depth | 40 mm |
| Height | 130 mm |
| System Type | Card Reader |
| Unlocking Device | Remote Button |
| Width | 35mm |
| rohs | Compliant |
咨询QQ
热线电话