所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Outside Width | 11.75 in |
| Outside Height | 8.5625 in |
| Product | Accessories |
| Features | Uni-Pac parts list series 875 with standard sides |
| Color | Black |
| Series | 875 |
| Outside Depth | 8.875 in |
| Type | Panel, Side |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话