所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Hook/Loop Cable Tie |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Fasteners |
| Color | Green |
| Material | Nylon |
| Length | 305 mm |
| Width | 21.6 mm |
| Tensile Strength | 23 kg |
| Features | Ultra-Cinch Hook and Loop Tie |
| Maximum Bundle Diameter | 76 mm |
| Packaging | Bag |
| Series | UCT |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Product Depth | 27.9 |
| Style | Hook and Loop |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Length | 305 |
| Unit Weight | 1.280000 oz |
| Other Names | 07498359543 |
| rohs | Vendor undefined / Vendor undefined |
咨询QQ
热线电话