所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Hook/Loop Cable Tie |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Fasteners |
| Color | Black |
| Material | Nylon |
| Length | 305 mm |
| Width | 21.6 mm |
| Tensile Strength | 23 kg |
| Features | Ultra-Cinch Hook and Loop Tie |
| Maximum Bundle Diameter | 76 mm |
| Packaging | Bag |
| Series | UCT |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Product Depth | 27.9 |
| Style | Hook and Loop |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Length | 305 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | Hook and Loop - Tie |
| Bundle Diameter | 3.00" (76.20mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 1.280000 oz |
| Height | 0.45"(Head) |
| ProtectionClass | CinchTie,Same-Sided |
| Quantity | 10 |
| SpecialFeatures | Releasable |
| TensileStrength | 50lbs. |
| Package Quantity | 10 |
| Clip Material | Nylon Cinch Ring |
| Manufacturer Series | Ultra-Cinch™ |
| Cable Tie Type | Hook & Loop Cinch Tie |
| Cable Tie Diameter | 12" |
咨询QQ
热线电话