所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC |
| Operating Temperature | -40 to 105 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Other Power Management |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOIC-8 |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Type | Load Share Controllers |
| Supplier Package | SOIC |
| Standard Package Name | SOIC |
| EU RoHS | Compliant |
| Package Height | 1.5(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 4(Max) |
| PCB | 8 |
| Package Length | 5(Max) |
| Pin Count | 8 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Applications | Load Share Controller |
| Current - Supply | 2.5mA |
| Voltage - Supply | 4.375 V ~ 14.25 V |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | UCC29002 |
| Unit Weight | 0.002561 oz |
| Package Type | SOIC |
| Operating Temperature (Max) | 105C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Case Length | 4.9 mm |
| Screening Level | Industrial |
| Case Height | 1.58 mm |
| Rad Hardened | No |
咨询QQ
热线电话