所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Power Factor Correction ICs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Switching Frequency | 230 KHz |
| Maximum Operating Temperature | + 105 C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | PDIP-20 |
| Packaging | Tube |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Life | Obsolete |
| Mounting Type | Through Hole |
| Frequency - Switching | 200kHz |
| Supplier Device Package | 20-PDIP |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Voltage - Supply | 9.7 V ~ 18 V |
| Mode | Average Current |
| Standard Package | 120 |
| Current - Startup | 100µA |
| Package/Case | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话