所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28SOIC |
| Operating Temperature | -40 to 105 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | LED Lighting Drivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Standard Package Name | SOIC |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 105 |
| Package Height | 2.35(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| PCB | 28 |
| Package Width | 7.6(Max) |
| Supplier Package | SOIC |
| Package Length | 18.1(Max) |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Pin Count | 28 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Mfr Reel Diameter | 13" (330mm) |
| Dimming | No |
| Drawing Number | 296; 4040000-6; DW; 28 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Mfr Reel Tape Material | Plastic |
| Current - Supply | 100µA |
| Voltage - Supply | 5 V ~ 18 V |
| Mfr Reel Tape Width | 32mm |
| Package / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Frequency | 80kHz ~ 120kHz |
| Type | HID Lamp Controller |
| Other Names | 296-25744-2 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | UCC2305-Q1 |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -40 to 105 |
| Package | Pins | SOIC (DW) | 28 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 1000 | LARGE T&R |
| Rating | Automotive |
| Operating Temperature Range | -40 to 105 |
| Control Topology | Boost Flyback |
| Package Group | SOIC |
| Datasheet | SLUSA23 |
| Vref tol | 2 |
| Special Features | Lamp Intensity Control Open Lamp Detect Soft Switching |
| VIN Range | 5 - 18 |
| 调光 | No |
| 操作温度 | -40°C ~ 105°C |
| 电压 - 电源 | 5 V ~ 18 V |
| 封装/外壳 | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| 频率 | 80kHz ~ 120kHz |
| 类型 | HID Lamp Controller |
| 电流 - 电源 | 100µA |
| Operating Supply Voltage | 5 V to 18 V |
| Features | Lamp Intensity Control, Open Lamp Detect, Soft Switching |
| Brand | Texas Instruments |
| Input Voltage | 5 V to 18 V |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Operating Frequency | 200 kHz |
| Maximum Operating Temperature | + 105 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
咨询QQ
热线电话