所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 14SOIC |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Current - Output / Channel | 3.6mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Output Type | Differential |
| Packaging | Tube |
| Applications | Differential |
| Current - Supply | 16mA |
| Package/Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Supply Type | Dual |
| Operating Supply Voltage | 16 V |
| Product Category | Video Amplifiers |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Operating Temperature Range | 0 C to + 70 C |
| Available Set Gain | 10 V/V, 100 V/V, 400 V/V |
| Series | UA733 |
| Unit Weight | 0.004564 oz |
| Maximum Dual Supply Voltage | +/- 8 V |
| Number of Channels | 1 Channel |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOIC-14 |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Supply Current | 16 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Package Type | SOIC |
| Pin Count | 14 |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Power Supply Requirement | Dual |
| Rad Hardened | No |
| Single Supply Voltage (Min) | Not Required V |
| Single Supply Voltage (Max) | Not Required V |
| Single Supply Voltage (Typ) | Not Required V |
| Dual Supply Voltage (Max) | �8 V |
咨询QQ
热线电话