所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Packaging | Reel |
| Unit Pack | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Series | U62256AS2K07LLG1 |
| Case | SOP28 |
| Integrated circuits features | low power |
| IC width | 330mils |
| Memory capacity | 256kbit |
| Multiplicity | 1000 |
| Memory organisation | 32kx8bit |
| Gross weight | 0.43 g |
| Kind of memory | SRAM |
| Operating voltage | 5V |
| Integrated circuit type | memory |
| Kind of integrated circuit | synchronous |
| Collective package [pcs] | 1000 |
| Mounting | SMD |
| Access time | 70ns |
| spg | 1000 |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Brand | Alliance Memory |
| Memory Type | SDR |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Current - Max | 70 mA |
| Memory Size | 256 kbit |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Access Time | 70 ns |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SOP-28 |
| Organization | 32 k x 8 |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Interface Type | Parallel |
咨询QQ
热线电话