所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28SOP |
| Timing Type | Asynchronous |
| Density | 256 Kb |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 V |
| Address Bus Width | 15 Bit |
| Number of I/O Lines | 8 Bit |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Words | 32 K |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Standard Package | Bulk |
| Packaging | Tube |
| Format - Memory | RAM |
| Supplier Device Package | 32-SOP |
| Memory Type | SRAM - Asynchronous |
| Memory Size | 256K (32K x 8) |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 28-SOIC (0.330", 8.38mm Width) |
| Interface | Parallel |
| Speed | 70ns |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 存储容量 | 256K (32K x 8) |
| 供应商器件封装 | 32-SOP |
| 存储器类型 | SRAM - Asynchronous |
| 操作温度 | 0°C ~ 70°C |
| 电压 - 电源 | 4.5 V ~ 5.5 V |
| 接口 | Parallel |
| 封装/外壳 | 28-SOIC (0.330", 8.38mm Width) |
| 速度 | 70ns |
| 格式 - 存储器 | RAM |
咨询QQ
热线电话