所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Factory Pack Quantity | 15 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Series | U62256ADK07LLG1 |
| Case | DIP28 |
| Memory capacity | 256kbit |
| Multiplicity | 1 |
| Memory organisation | 32kx8bit |
| Gross weight | 7.17 g |
| Kind of memory | SRAM |
| Operating voltage | 4.5...5.5V |
| Integrated circuit type | memory |
| Collective package [pcs] | 15 |
| Mounting | THT |
| Access time | 70ns |
| spg | 15 |
| Memory Type | SDR |
| Access Time | 70 ns |
| Brand | Alliance Memory |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Packaging | Tube |
| Mounting Style | Through Hole |
| Supply Current - Max | 70 mA |
| Memory Size | 256 kbit |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Interface Type | Parallel |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | PDIP-28 |
| Organization | 32 k x 8 |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| PermisT(A) min | -40 °C |
| Density | 256K bit |
| PermisT(A) max | 85 °C |
| Automotive | NO |
| Organisation | 32Kx8 |
| Package | DIP28 |
| U(cc) max | 5.5 V |
| U(cc) min | 4.5 V |
| Leadfree Defin | RoHS-conform |
| Type | LOWPOWER |
| U(cc) | 5.0 V |
咨询QQ
热线电话