所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Timers & Support Products |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Package / Case | SO-16 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Factory Pack Quantity | 1400 |
| Life | Obsolete |
| Ratio - Input:Output | 2:1 |
| Main Purpose | Power Management, IGBT,MOSFET |
| Mounting Type | Through Hole |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Supplier Device Package | 16-DIP |
| Packaging | Tube |
| Frequency - Max | 50Hz |
| Standard Package | 1,400 |
| Operating Temperature | -10°C ~ 100°C |
| PLL | No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 供应商器件封装 | 16-DIP |
| 操作温度 | -10°C ~ 100°C |
| 比率 - 输入/输出 | 2:1 |
| 频率 - 最大值 | 50Hz |
| 封装/外壳 | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| 装配类型 | Through Hole |
| 主要用途 | Power Management, IGBT,MOSFET |
| 差分 - 输入/输出 | No/No |
| 锁相环 | No |
咨询QQ
热线电话