所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Timers & Support Products |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Package / Case | SOIC-16 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Factory Pack Quantity | 4000 |
| Life | Obsolete |
| Ratio - Input:Output | 2:1 |
| Main Purpose | Power Management, IGBT,MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 50Hz |
| Standard Package | 4,000 |
| Operating Temperature | -10°C ~ 100°C |
| PLL | No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话